O nás​​​​​​​

Realitní kancelář AZ Real Servis s.r.o. se sídlem v Liberci poskytuje kompletní servis v oblasti nemovitostí se specializací na obchody s nemovitostmi, oceňování nemovitostí, inženýrskou činností při výstavbě a financování.

Firma byla založena v r.1996 PhDr.Dagmar Mrugalovou a Mgr.Martinem Mrugalou, jenž se v té době ještě specializoval na projekční činnost a činnost inženýrskou v architektonické kanceláři Union Arch s.r.o. pod vedením Ing.arch.Pavla Švancera a Ing.arch.Pavla Vaněčka. Za dobu svého působení si realitní kancelář AZ Real Servis s.r.o. vybudovala pevné místo mezi realitními kancelářemi na Liberecku a v nejbližším okolí.

Od r. 2006 společnost expanduje i do Prahy a okolí. Naším cílem je poskytnout svým klientům kompletní odborný a profesionální servis při prodeji a nákupu nemovitostí tak, aby od nás odcházeli spokojeni a s pocitem, že se na naši společnost mohou kdykoliv s důvěrou obrátit.

V současné chvíli má naše kancelář šest externích spolupracovníků, kteří jsou schopni poskytnout našim klientům komplexní služby na trhu nemovitostmi. Nejčastější náplní naší práce je zprostředkování prodeje nebo pronájmu nemovitostí, správa majetku českých občanů žijících dlouhodobě v zahraničí a zhodnocování finančních prostředků zájemcům prostřednictvím investic do realit. Pro smluvní zájemce vyhledáváme vhodné nemovitosti, obstaráváme kupní nebo nájemní smlouvy. Zajišťujeme jednání s orgány státní správy, samosprávy a dalšími organizacemi, peněžními ústavy, vyřizujeme daň z převodu nemovitostí atd. Zprostředkujeme konzultaci s naším finančním poradcem, architektem, projektantem nebo stavební firmou. Jsme schopni kompletně obstarat rozdělení nemovitosti na jednotky, zajištění geometrických plánů nebo znaleckých posudků. Důležitou součástí našich služeb je právní garance.

Od roku 2003 byla navázaná spolupráce s OC Mladá Boleslav na zprostředkování prodeje Rýmařovských rodinných domů a díky úspěšnosti jsme se začátkem roku 2012 staly novým obchodním centrem RD Rýmařov pro Liberecký kraj spadajícím pod Mladou Boleslav. Ukázkové domy můžete navštívit na adrese Elišky Krásnohorské 1327/17, 46001 Liberec 1. Informace na stránkách www.uspornedomy.cz​​​​​​​


Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

*
*
*
*
lname: fullname: