Obchodní zastoupení HSCZ​​​​​​​

Realitní činnost a zprostředkování nových modulových domů in FAMILY HOUSE

Rodinné domy in FAMILY HOUSE jsou výsledkem zkušeností, kreativity architektů a znalostí techniků, které společnost HSCZ získala během své 20-ti leté praxe.

Výhody montovaných domů in FAMILY HOUSE

  • Dům za cenu bytu – Nabízíme vysoce kvalitní a přitom levné montované domy. Pořiďte si vlastní rodinný dům za cenu bytu. Ceny již od 1 690 000 Kč!
  • Typy domů pro všechny generace – Splníme požadavky klientů všech generací. Poskytneme ideální bydlení pro mladé páry, rodiny s dětmi, seniory i jednotlivce.
  • Vyměníme starý byt či chatu za nový dům – Vlastníte starý byt, dům, chatu, chalupu či pozemek, a chcete bydlet v novém? Vyměníme vaši nemovitost za nový rodinný dům, vyřídíme za vás všechny formality a zajistíme potřebné dokumentace pro úřady.
  • Výroba ve vlastní hale – Naše montované domy produkujeme ve vlastní výrobní hale, a to včetně vestavěného nábytku, podlahového topení či povrchových úprav. Můžeme proto maximálně kontrolovat kvalitu našich prací.
  • Pevná, dokonale zateplená konstrukce – Domy in FAMILY HOUSE jsou koncipovány jako nízkoenergetické a úsporné. Disponují nadstandardní tepelnou izolací a jsou zařazeny do ekonomicky optimální nízkoenergetické třídy C.
  • Komfortně vybavené s režií menší než byt – Při projektování jsme dbali na optimální poměr mezi cenou domu a náklady na jeho provoz. Klientům tak můžeme nabídnout montovaný dům s režií menší než byt!


 Katalog in FAMILY HOUSE


Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

*
*
*
*
fullname: lname: